0
Cena
0 Kč
menu Menu

NOVA R - inovovaná obj.č 03.5456

pondělí 27. 7. 2020

Světelný výkon: 2000 lumenů

Doba provozu: 5 hod

Váha: 790 g

Provozní teplota:  -10 ̊C to +40 ̊C

Akumulátor: Li-ion

Odolnost: IP67 / IK07

Kabel: 1 m, USB

Populární NOVA R poskytuje extrémně vysoký světelný tok, vylepšenou baterii a delší provozní dobu. Je pozoruhodně štíhlá a praktická - univerzální všestranné pracovní světlo navržené pro profesionální uživatele.

Díky nejnovější vysoce výkonné technologii COB LED byla NOVA R upgradována z 1500 lumenů na 2000 lumenů a poskytuje tak ještě více světla. Díky vylepšené kapacitě baterie se provozní doba zdvojnásobila, což vám umožňuje používat lampu až 20 hodin v závislosti na světelném výkonu. Funkce stmívače světla umožňuje nastavit světlo do pěti různých kroků.

Snadno přenáší a je ergonomicky navržena pro dobrou přilnavost k rukojeti, která je také vybavena výkonnými integrovanými magnety pro flexibilní montáž. Díky flexibilní rukojeti lze NOVA R umístit do různých poloh, aby se získal požadovaný úhel osvětlení. Rukojeť je určena pro přímou montáž na TRIPOD nebo SCAFFOLDING BRACKET.

NOVA R lze navíc využít jako powerbanku - s USB výstupem pro nabíjení mobilních zařízení.

Pouzdro je vyrobeno z robustního tlakově litého hliníku a odolné vůči nárazům, otřesům a vibracím. Odolná konstrukce schvaluje NOVA R to ROUGH SERVICE USE, díky čemuž je ideální pro náročné a drsné pracovní prostředí.

Fotogalerie:

power banka
power banka
pevný držák
pevný držák
NOVA R
NOVA R